NEWS24

Aktualności warte podkreślenia »

Znajdź czas na hygge – chwile przyjemności, radości, szczęścia!

2017-06-14, News24.pl

kuchnia ciasto + Velvet Najduszy z nadrukiem 20latHygge możemy znaleźć wszędzie, jeśli wiemy jak szukać, ta duńska filozofia szczęścia przenika wszystkie aspekty naszej codzienności: od wystroju wnętrz po gotowanie. W Polsce praktyczne, miękkie i ładne produkty Velvet towarzyszą nam każdego dnia, budując naszą krainę miękkości i komfortu. Troszczą się o nas nie tylko, kiedy cieszymy się cudowną chwilą hygge, ale także, gdy wykonujemy codzienne zadania.

Mamy wiele obowiązków i zadań do wykonania, otaczający nas świat bywa trudny i wymagający. Szukamy wolnych chwil przyjemności i radości. Momenty szczęścia, ciepła i bliskości możemy odnaleźć w najzwyklejszych codziennych sytuacjach. Może to być słuchanie ulubionej, relaksującej muzyki, oddawanie się swojej pasji czy hobby, spotkanie z przyjaciółką na kawie. Marka Velvet już od 20 lat pomaga nam w codziennych zadaniach, a także towarzyszy w cudownych chwilach przyjemności. Jest z nami każdego dnia, gdy oddajemy się błogiemu relaksowi, ale także wtedy, kiedy wykonujemy codzienne zadania. Velvet zapewnia komfort, delikatność i miękkość we współczesnym, dynamicznym świecie. Towarzyszy nam, kiedy ocieramy łzy wzruszenia, szczęścia i radości, a także kiedy przychodzą do nas znajomi na kolację.

Duńczycy mają hygge – swoją sztukę szczęścia

Ważne jest dla nich, żeby odnajdywać i tworzyć hygge, doceniają znaczenie tych momentów, kiedy mają czas dla siebie i bliskich, mogą po prostu być, relaksować się i czerpać z tego przyjemność.

Nieposiadające w języku polskim swojego odpowiednika określenie „hygge” oznacza umiejętność czerpania radości i szczęścia z codziennych, zwykłych chwil, dostrzeganie ich wokół siebie i celebrowanie na każdym kroku, tu i teraz.

Nie mamy w języku polskim jednego słowa, które byłoby jednoznacznym odpowiednikiem hygge. Nie oznacza to jednak, że Polacy nie tworzą wokół siebie atmosfery hygge.

Hygge to wszystko, co wprawia nas w dobry nastrój, oferuje błogość, relaks, niespieszną radość

velvet Relax937 zmniejszoneDbamy o nasze relacje z bliskimi i mimo wielu innych możliwości rozrywki, są one dla nas źródłem radości.

Jak wynika z Europejskiego Sondażu Społecznego z 2014 roku prawie 75% z nas spotyka się z bliskimi przynajmniej raz w tygodniu poza własnym domem. Umawiamy się z rodziną lub przyjaciółmi w ich domu, wychodzimy do sąsiadki, a czasami delektujemy się posiłkiem i towarzystwem w restauracji. Szukamy okazji do kontaktu i miłego spędzenia czasu. Od wielu lat marka Velvet towarzyszy nam w codziennych obowiązkach, radościach i okazjach. Niejedne łzy radości z narodzin dziecka i skrywane łzy wzruszenia z powodu dobrzej zdanej matury ocieraliśmy miękką chusteczką Velvet. Potrzebowaliśmy jej także, by dyskretnie wytrzeć spływające po policzkach krople łez, gdy dorosły syn lub córka wyprowadzali się z domu. Wiele z tych wzruszeń, momentów bliskości spotyka nas w domu, w miejscu, które kojarzy nam się z miękkością i komfortem. Mamy wiele służbowych spotkań, przekroczonych terminów, niedokończonych zadań do wykonania. Dom jest miejscem, w którym znajdujemy schronienie, w pełni oddajemy się chwilom odpoczynku i relaksu. Szukamy bezpieczeństwa, ciepła, miękkości tam, gdzie wszystko zależy od nas.

Hygge po polsku to spędzanie czasu razem, granie w planszówki przy kominku, nastrojowy wieczór z partnerem w blasku świec… To cenne wolne chwile, bez napięć czy oczekiwań.

Szukamy możliwości wprowadzenia do domów ciepła i komfortu. Dbamy o ładne, tworzące przytulną atmosferę elementy dekoracyjne. Miękkość i komfort domowego gniazda ma dla nas znaczenie. Dbamy o detale. Wybieramy pasujące do wnętrz produkty codziennego użytku. Pięknie opakowane chusteczki Velvet w pudełkach z motywami kwiatowymi, geometrycznymi, imitacją różnych faktur są nie tylko praktyczne, ale także zdobią wnętrza.

Kiedy wspiera nas Velvet

IMG 0744 2Komfortowo i w klimacie „hygge” chcemy czuć się nie tylko w domu, ale także w pracy, na spacerze i podczas podróży. We wszystkich tych chwilach towarzyszą nam produkty Velvet. Nawilżany papier toaletowy warto zawsze mieć pod ręką, nie tylko w domowej łazience, ale także w torebce czy bagażu podręcznym, który zabieramy na wakacje. Dzięki temu produktowi zawsze czujemy się świeżo. Jest niezwykle przydatny, gdy po całym dniu pracy wybieramy się na randkę czy relaksującą jogę. Miękkie i delikatne chusteczki higieniczne nosimy w torebkach, plecakach lub kieszonkach jeansów. Wyróżniają się one nie tylko różnymi wielkościami paczuszek, ale także ładną grafiką na opakowaniach. Na nowych chusteczkach higienicznych Velvet emocje znajdują się sentencje, które wywołują uśmiech i wprowadzającą nas w dobry nastrój. Natomiast chusteczki uniwersalne kryją się w pięknych, mniejszych lub większych pudełeczkach.

Pozornie zwykłe chwile jak spotkanie z przyjaciółmi, pełna bliskości kolacja z mężem, a także otaczanie się miękkimi, ładnymi i zapewniającymi komfort przedmiotami, tworzenie wokół siebie ciepłej atmosfery powoduje, że czujemy się szczęśliwi. I w takich momentach od wielu lat towarzyszy nam marka Velvet. Jest z nami w naszej prywatnej krainie miękkości i komfortu.