NEWS24

Aktualności warte podkreślenia »

The Italian Touch – włoska kolekcja fryzur marki Kemon na sezon jesień-zima 2017/2018

2017-10-10, News24.pl

Najnowsza kolekcja marki Kemon Italia to czysty styl post-retro. Połączenie lat siedemdziesiątych z nowoczesnością, w których te odległe od siebie lata wzajemnie się przenikają i uzupełniają. Równomiernie pofarbowane pasma włosów o neutralnej tonacji z przedziałkiem na środku głowy i stylizacją eksponującą objętość.

Lata 70-te z nutą nowoczesności!

Kolekcja KEMON The Italian Touch Jesie Zima 2017 2018 Zmierzch 2 sDo tego geometrycznie poprowadzone granice cięć, warstwowe ułożenia i stopniowanie, które doskonale ze sobą harmonizuje sprawiając, że fryzury są wystylizowane do granic możliwości. Barwy to prawdziwa esencja lat siedemdziesiątych i pełen optymizm. Mamy tutaj modną miedź, która przenosząc nas w przeszłość przez pastelowe odcienie, współtworzy kolor „blorange”, czyli mix złotego blondu z miedzią. W drugiej propozycji występuje „lychee” – nazwa pochodzi od nazwy owocu liczi. To połączenie różu z kolorem żółtym.

Jeśli chodzi o fryzury mężczyzn – prezentują one całkowitą wolność! Charakteryzuje je artystyczny nieład, który czasem zmienia się w nienaganne stylizacje stworzone przy użyciu pomady czy żelu. To fryzury o nowoczesnym charakterze, w którym czujemy piękno minionych lat.

Kolekcja KEMON The Italian Touch Jesie Zima 2017 2018 Zmierzch 3 sNowa kolekcja od Kemon Italia łączy nieoczywiste z tym co dobrze znane. Ciemny kolor włosów? Tak, ale tylko stonowany przez niebieskie odcienie. Klasyczny bob? Tak, ale z jeszcze większą wyrazistością. Odważnym ujęciem w kolekcji jest hit sezonu – kolor ametystowy, który występuje w towarzystwie oryginalnych fryzur o nierówno poprowadzonych cięciach. Do tego cięcia, które uzupełnione są nieregularnymi splotami. Mężczyźni prezentują ujęcie unisex – od artystycznego nieładu po loki bez równomiernej kolorystyki. Ta noc będzie metaliczna i zaskakująca.

KEMON to włoska firma rodzinna, która od lat 50. XX wieku produkuje profesjonalne kosmetyki do włosów. Powstają one w zakładzie w San Giustino w Umbrii, a do ich produkcji, obok nowoczesnych rozwiązań kosmetologicznych, wykorzystywane są naturalne składniki roślinne pochodzące z lokalnych upraw organicznych. Produkty te tworzą pełną gamę kosmetyków, koniecznych dla zdrowych i pięknych włosów. KEMON oferuje wiele możliwości, aby zaspokoić potrzeby współczesnych klientek salonów. Marka to także współpracujący z nią renomowani fryzjerzy i salony firmowe, pracownicy biura w Bydgoszczy oraz siedziby firmy we Włoszech. 

Każdego roku, wiosną, podczas międzynarodowego wydarzenia – KEMON DAYS, odbywa się wielka premiera THE ITALIAN TOUCH. To interpretacja kolekcji międzynarodowego Teamu Stylistów, w tym także polskich instruktorów marki Kemon, która daje możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami prezentowanymi przez najlepszych europejskich fryzjerów. Oprócz kosmetyków fryzjerskich, Kemon to także ogromna wrażliwość i siła tkwiąca w poczuciu wspólnego działania. Marka od 2006 roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Do tej pory fryzjerzy zebrali już ponad 1,3 mld złotych. Ponadto, dzięki wspólnej pracy Opiekunów marki, udało się m.in. wyremontować plac zabaw przy Domu Dziecka w Szamocinie, a także stworzyć dziesięć psich domów w akcji „Kudłaty na swoim”.