NEWS24

Aktualności warte podkreślenia »

Emma Roberts pierwszą globalną ambasadorką KIKO MILANO – amerykańska aktorka i modelka, została pierwszą globalną ambasadorką włoskiej marki

2024-05-12, News24.pl

Włoska marka KIKO MILANO, słynąca z profesjonalnych kosmetyków do makijażu oraz pielęgnacji twarzy i ciała, z dumą przedstawia swoją globalną ambasadorkę – EMMĘ ROBERTS.

Perfekcyjnie uosabia ona hasło przewodnie „Be What You Want to Be – Bądź tym, kim chcesz być”!

Tożsamość założonej w 1997 roku przez Percassi marki KIKO MILANO zakorzeniona jest w wartościach „Made in Italy”, czyli w świecie stolicy mody, sztuki, designu.

Każdy produkt w portfolio firmy to owoc najnowszych odkryć naukowych w branży beauty i aktualnych trendów w modzie skomponowany tak, by odpowiadał najróżniejszym ideałom piękna.

Setki kolorów i struktur dla niezliczonych kombinacji odcieni oraz inteligentne formuły z przetestowanymi rezultatami to gwarancja znalezienia kosmetyków odpowiednich dla siebie – bez względu na to, czy zależy nam na prostym makijażu czy looku na miarę wizażystki.

1 NEWS24.PL KIKOMILANO

A teraz twarzą tej włoskiej marki została międzynarodowa gwiazda – EMMA ROBERTS!

Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Emmą, która uosabia wiele wartości naszej marki.

Emma jest niestrudzenie kreatywna, uwielbia otaczać się artystycznymi umysłami oraz eksperymentować z kolorami i fakturami. Nie możemy się doczekać, aż pokażemy światu efekty tej kooperacji mówi Simone Dominici, dyrektor generalny

Sama Emma Roberts dodaje zaś:

Sposób, w jaki KIKO MILANO myśli o pięknie, jest naprawdę inspirujący. Uwielbiam ich misję i to, że dostarczają wciąż nowe produkty, odpowiadające najróżniejszym ideałom piękna.

To idealna fuzja jakości i kreatywności, a przy tym w jednym sklepie mają więcej kolorów, niż kiedykolwiek widziałam! Kto nie chciałby być częścią tego wszystkiego?