NEWS24

Aktualności warte podkreślenia »

"REMÉ" - Piękno jest w Tobie! – Natalia Kukulska i Marieta Żukowska odkrywają, czym jest piękno w nowej kampanii REMÉ

2024-05-27, News24.pl

Należąca do USP Zdrowie, marka Remé prezentuje nowy spot reklamowy, jednocześnie rozpoczynając współpracę z nową ambasadorką marki. Do Mariety Żukowskiej dołącza – Natalia Kukulska.

Artystki wspólnie wystąpiły w spocie wizerunkowym Kolagenowej Formuły Piękna Remé - suplementu diety z kolagenem, wspierającego naturalne piękno skóry, włosów i paznokci.

1 NEWS24.PL REME1Pomysł kreatywny jest kontynuacją poprzedniej kampanii, w której wybrzmiewa hasło: „Piękno jest w Tobie”. W nowej odsłonie ambasadorki zapraszają nas do swojego świata – zarówno zawodowego, jak i prywatnego.

Możemy podejrzeć Marietę Żukowską w garderobie podczas przygotowań do wielkiego wyjścia, z kolei Natalia Kukulska uchyla drzwi swojego domowego, studia nagraniowego.

Każda z nich dzieli się swoją definicją piękna.

Dla Natalii Kukulskiej: „Piękno to harmonijna kompozycja”, natomiast dla Mariety: „Piękno to blask, który płynie z wnętrza”.

Piękno to również czas, który spędzamy w towarzystwie bliskich, jak widać w materiale można go uprzyjemnić wspólnym delektowaniem się Kolagenową Formułą Piękna Remé. Za produkcję spotu odpowiedzialny jest SELFISH 3 Production, reżyserię: Katka Michalak. Scenariusz i koncepcję kreatywną stworzyła agencja Enyo.

Remé - to marka dla świadomych, aktywnych kobiet poszukujących rozwiązań wspierających wygląd i kondycję skóry, włosów i paznokci.

Kolagenowa Formuła Piękna Remé została stworzona z myślą o kobietach, które szukają kompleksowych rozwiązań wspierających ich naturalne piękno. Zawiera w swoim składzie opatentowane peptydy kolagenowe VERISOL®, których działanie zostało potwierdzone badaniami naukowymi.

Dodatkowo zawiera zestaw wyselekcjonowanych witamin i składników mineralnych (np. biotynę, cynk i witaminę C), które pomagają zachować zdrową skórę, włosy i paznokcie.

Remé występuje w 5 smakach, w postaci proszku, który rozpuszcza się w letniej wodzie lub soku, smoothie, a wersje caffe latte bardzo dobrze łączą się z mlekiem czy owsianką.