NEWS24

Aktualności warte podkreślenia »

Wyjątkowa kobieta Agnieszka Włodarczyk – została ambasadorką Olimp Labs

2021-03-08, News24.pl

Gdy w maju minionego roku Robert Karaś rozpoczynał współpracę z Olimp Sport Nutrition, nikt nie podejrzewał, że skutkiem tego będzie pojawienie się, niemal rok później, Agnieszki Włodarczyk w gronie naszych ambasadorów – to właśnie od podkradania suplementów Robertowi rozpoczęła się przygoda Agnieszki.

News24.pl Wyjątkowa kobieta Agnieszka WłodarczykDzisiaj, w Dzień Kobiet (oraz urodziny Roberta!) do drużyny Olimp oficjalnie dołącza Agnieszka Włodarczyk. Aktorka, piosenkarka, miłośniczka zwierząt.

Kobieta, która odnosi sukcesy zawodowe, wie, co to znaczy żyć z profesjonalnym sportowcem i właśnie stoi u progu nowego etapu w swoim życiu!

Choć obydwoje są od teraz członkami zespołu Olimp, ich cele są zupełnie różne.

Robert chce bić kolejne triathlonowe rekordy, o czym opowiadał w odcinku „Jazdy z Wujaszkiem” na kanale Olimp Sport Nutrition. W okresie przygotowań do zawodów trenuje około 6 godzin dziennie, a jego zapotrzebowanie kaloryczne wynosi 6 tysięcy kalorii.

Wrażliwe oblicze sportowców – ambasadorzy Olimp Sport Nutrition o swoich partnerkach

Na co dzień ich nie widać, ale wszyscy zgodnie przyznają, że to właśnie one stoją za ich sukcesami. Wytrwałe, oddane, cierpliwe, ale też niezależne, silne i spontaniczne. Partnerki sportowców – są na pierwszym froncie zmagań i ostatnie opuszczają pole bitwy.

Kobiety, choć z zewnątrz delikatne oraz subtelne, potrafią jak nikt inny napędzać do działania.

Najlepiej wiedzą o tym sportowcy, którzy, przekraczając kolejne bariery wytrzymałości, mają u boku swoje ukochane. W pośpiechu dnia codziennego jednak brakuje chwili na zastanowienie się, jak wiele znaczy ich wsparcie.

News24.pl Wyjątkowa kobieta Agnieszka WłodarczykZ okazji Dnia Kobiet zapytaliśmy ambasadorów, za co najbardziej cenią swoje partnerki

Na pewno własne zdanie, choć czasem jest to naprawdę uciążliwe, bo te nasze zdania często się różnią – mówił Robert Karaś o Agnieszce Włodarczyk. Z kolei Krzysztof Ferenc o swojej partnerce powiedział, że jest „wodą na jego ogień – ma ogromne serce do ludzi i do zwierzaków”.

Agnieszka wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą, więc potrzeby jej ciała są zdecydowanie inne.

Kocham siebie za upór, wytrwałość, dobre serce i niezależność Agnieszka Włodarczyk

Self(ie) Love

Ogłoszenie rozpoczęcia współpracy w Dzień Kobiet oraz urodziny Roberta nie jest jednak przypadkowe. Firma Olimp Labs wykorzystuje to jako pretekst, aby zwrócić uwagę, że piękno zewnętrzne, o które zabiega tyle kobiet, zaczyna się wewnątrz nas. Zarówno pod kątem samoakceptacji, jak i odpowiedniej suplementacji.

Agnieszka Włodarczyk jest już na takim etapie swojego życia, w którym doskonale zna siebie i swoją wartość.