NEWS24

Aktualności warte podkreślenia »

Nowe cosy crime Katarzyny Gacek! – Odstresowująca, relaksująca, zabawna

2024-05-08, News24.pl

Zapomnijcie o okrutnych zbrodniach i psychopatycznych mordercach. Nadeszły czasy cosy crime. W Polsce w tym nurcie świetnie sobie radzi Katarzyna Gacek, autorka cyklu powieści o Agencji Detektywistycznej Czajka ~ Justyna Sobolewska, „Polityka"

1 NEWS24.PL KATARZYNAGACEK1Kiedy właściciel apteki z Milanówka ginie w wypadku na Mazurach, jego śmierć nie budzi wątpliwości policji.
Był pijany, spadł z łódki, utopił się. Sprawa zamknięta...

Dzień po jego pogrzebie, córka, przez całe życie jedynaczka, zaczyna podejrzewać, że ma siostrę. Wszystko wskazuje na to, że ojciec, znany z kryształowego charakteru, prowadził podwójne życie.

Sprawa trafia do Agencji Detektywistycznej Czajka. Gaja w pełnej rodzinnych sekretów zagadce zaczyna dostrzegać ślady własnej zagmatwanej historii rodzinnej. By znaleźć klucz do tajemnicy musi zwrócić się o pomoc do komisarza Lewina. A przecież od dawna między nimi iskrzy... Tymczasem Klara planuje wyjazd do Paryża, a Matylda odkrywa w sobie nowe talenty. Będzie się działo!

1 NEWS24.PL KATARZYNAGACEK2Katarzyna Gacek - Mistrzyni cosy crime. Finalistka Nagrody Wielkiego Kalibru 2023. Psycholożka z ukończonym kursem detektywistycznym i doświadczeniem pracy w agencji.

Premiera książki odbędzie się 5 czerwca 2024 r.!