NEWS24

Aktualności warte podkreślenia »

Wesele dopięte na ostatni guzik

2017-10-05, News24.pl

Wybór idealnego miejsca i menu weselnego, skrupulatnie tworzona lista gości i weselnych atrakcji, noclegi, dojazdy – każda młoda para wie, że ślub i wesele to skomplikowane organizacyjnie przedsięwzięcie.

Kolejne sezony ślubne niosą za sobą nowe trendy i rozwiązania za którymi ciężko nadążyć – począwszy od krojów sukien ślubnych, weselnych atrakcji, na dekoracjach stołów kończąc. Jednak pewien trend pozostaje niezmienny od dłuższego czasu.

Fot. Debowy 1– Od kilku sezonów obserwujemy zmianę podejścia par młodych do organizacji wesela – mówi Karolina Sochaj, dyrektor Dębowy Hotel|Event|SPA. – Ponieważ jest to zazwyczaj proces, który trwa wiele miesięcy, młodzi chcąc uniknąć związanego z tym stresu, decydują się powierzyć organizację wesela profesjonalistom, w tym hotelom. W tym hotelom, które tak jak nasz, zagwarantują im rozbudowaną i kompleksową ofertę nie tylko weselną, ale także pakietów przed- i poślubnych. W Dębowym posługujemy się nawet specjalnie stworzonym określeniem „wellwedding”. Określa ono filozofię, którą kierujemy się przy organizacji tego wyjątkowego dnia i która sprawia, że staje się on najpiękniejszym wspomnieniem nie tylko dla pary młodej.

Hotele coraz częściej mają w swojej ofercie kompletne propozycje weselne. Dzięki współpracy z konsultantami ślubnymi, doświadczonymi dekoratorami sal czy fotografami ich rola już dawno nie ogranicza się tylko do zapewnienia gościom posiłków i noclegu. W wielu z nich przyszli małżonkowie mogą liczyć na praktycznie wszystko, od kompleksowej aranżacji sali, menu przygotowanego przez znakomitych szefów kuchni, oprawy muzycznej i szeregu weselnych atrakcji, na upominkach dla gości kończąc.

Marzy Ci się ślub w plenerze albo poślubny lot balonem? Na pewno znajdzie się hotel, który zagwarantuje Ci także takie atrakcje.

Do lamusa odchodzą także kojarzące się z kiczem wieczory panieńskie i kawalerskie, a coraz większą popularnością cieszą się oryginalne sposoby na ich spędzanie, jak na przykład warsztaty artystyczne czy kursy somelierskie.