NEWS24

Aktualności warte podkreślenia »

Change Lingerie – bielizna modelująca.

2017-11-07, News24.pl

Sekretne rozwiązanie idealnie sprawdzi się przy większych wyjściach, a mnogość dostępnych fasonów sprawia, że skorygowanie konkretnych obszarów ciała nigdy nie było tak proste. Obecnie w salonach Change Lingerie trwa specjalna oferta -30% na zakup bielizny modelującej.

Wybierając bieliznę wyszczuplającą warto wybrać fason dopasowany do naszej sylwetki. Dla pań o sylwetce gruszki najlepszym rozwiązaniem będą modele, które wyszczuplą biodra, uda i pupę, a jednocześnie wyeksponują biust. Dzięki temu cała figura zyska dobre proporcje. W tym przypadku najlepiej sprawdzą się halki i kombinezony modelujące. Typowe jabłuszka z okrąglejszym brzuszkiem i małym wcięciem w talii powinny wybierać gorsety i wysokie majtki. Dzięki nim pozbędą się niechcianych fałdek i uzyskają efekt płaskiego brzucha oraz zarysowanej talii, o których marzy wiele kobiet.

Bielizna modelująca jest przede wszystkim praktyczna i powinna dobrze spełniać swoje funkcje, ale obecnie może być także elegancka i atrakcyjna wizualnie.

Oczywiście przesadą byłoby porównanie jej do zmysłowej bielizny nocnej, ale koronkowe zdobienia oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że nie kojarzy się nam już z wstydliwą częścią garderoby, którą należy skrzętnie ukrywać. Wybierając bieliznę modelującą warto także zwrócić uwagę na materiał z jakiego została wykonana. Powinien przepuszczać powietrze i pozwalać naszej skórze oddychać.

Brafitterka z salonu Change Lingerie zwraca także uwagę, aby kupować bieliznę modelującą zawsze w rozmiarze który obecnie nosimy, gdyż częstym błędem wśród pań jest zakup modelu o rozmiar mniejszego niż pasujący. Bielizna wyszczuplająca powinna pasować do naszych wymiarów - wówczas czujemy się w niej komfortowo, a jednocześnie dobrze spełnia swoją funkcję.

Change Lingerie działa w Polsce od 6 lat i podbija rynek bieliźniany oferując szeroką paletę rozmiarów biustonoszy (miski A – M, obwody od 60-100) oraz idealne dopasowanie bielizny dzięki profesjonalnemu doradztwu w zakresie brafittingu we wszystkich salonach.