NEWS24

Aktualności warte podkreślenia »

Rzęsy do nieba – myślisz, że wiesz wszystko o tuszach do rzęs

2022-03-23, News24.pl

Proponujemy produkty marki EISENBERG Paris – ponieważ zasługują na fanfary! "Orkiestra tuszu!" Oto kilka ciekawostek dotyczących tuszów do rzęs i sposobów ich nakładania.

Mamy nadzieję, 
że będą przydatne i sprawdzą się – szczególnie 
w wyjątkowe okazje!

Nie każdy tusz do rzęs może zrobić wszystko – mówią makijażyści. Warto więc mieć dwie czy trzy propozycje o różnych funkcjach i żonglować nimi w zależności od tego, co jest nam potrzebne. Na przykład, możesz nałożyć warstwę tuszu zwiększającego objętość, a kiedy wyschnie dodać warstwę maskary wodoodpornej lub ekstraczarnej, aby podkreślić kolor swoich naturalnych rzęs.

Warto użyć zalotki podkręcającej rzęsy przed nałożeniem tuszu. Nigdy natomiast nie robimy tego w odwrotnej kolejności. Dlaczego?

Bo możemy połamać włoski. Samo podkręcenie nie będzie też wtedy wyglądać naturalnie.
Jeśli masz długie rzęsy, aby uniknąć smug i odciśnięć – po nałożeniu tuszu przez kilka sekund patrz w dół, zanim otworzysz oko.

Krótkie rzęsy? Użyj bazy do rzęs, a dopiero potem nałóż maskarę. Możesz również zaaplikować dodatkową warstwę tuszu do rzęs w najciemniejszej czerni, jaką można znaleźć – to sprawi, że wachlarzyki będą wyglądać na bardziej gęste.

Używaj szczoteczki do rzęs zarówno w pionie, jak i w poziomie. Malując rzęsy pionowo trzymaną szczoteczką, pomożesz dotrzeć produktowi aż do ich nasady.

Będą wyglądały na bardziej gęste i pełniejsze.

Po pomalowaniu rzęs odczekaj, aż tusz przeschnie, a następnie wyszczotkuj włoski od spodu. W ten sposób wszystkie rzęsy zostaną pokryte produktem.

Aby nie dopuścić do powstawania stanów zapalnych czy zakażeń bateryjnych okolic oczu zmieniaj swój tusz do rzęs, co trzy miesiące – tak zalecają dermatolodzy oraz amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA)!

Nasi ulubieńcy i ich magiczne właściwości

EISENBERG Paris THE BLACK MASCARASkładająca się z ponad 530 włókien ułożonych w podwójne „V” szczoteczka EISENBERG Paris THE BLACK MASCARA przylega do rzęs, zapewniając uzyskanie idealnej intensywności i objętości. Zawartość sferycznego pudru „stretching” natychmiast wydłuża, podwija oraz pogrubia rzęsy.

EISENBERG Paris THE GRAPHIC MASCARAZ kolei formuła EISENBERG Paris THE GRAPHIC MASCARA stymuluje wzrost rzęs oraz zmniejsza ich uszkodzenia dzięki wyciągom z Alg Morskich, Prowitaminie B5 oraz Witaminom C i E o właściwościach antyoksydacyjnych. Dzień po dniu, rzęsy są wyraźnie odbudowane, zagęszczone i wydłużone. Profesjonalna zakrzywiona szczoteczka maskary składa się z małych miękkich stożkowych zakończeń i nakłada optymalną ilość produktu oraz doskonale przylega do poszczególnych rzęs, nawet tych najkrótszych.