NEWS24

Aktualności warte podkreślenia »

Wojewodzic na jesień i zimę! – ekstrawagancja w stylu retro

2017-10-10, News24.pl

Najnowszą, jesienno – zimową kolekcją torebek, marka Wojewodzic ucieszy zarówno fanów precyzyjnej geometrii i praktycznych rozwiązań, jak również zwolenników nonszalanckiej elegancji. Marka zachwyca różnorodnością form i dbałością o detale, jednocześnie doskonale wpisując się w aktualne trendy. 

WW jz2018 8Na szczególną uwagę zasługują modele o trójkątnej i sześciokątnej bryle, które zaskakują swą ekstrawagancją i wpisują się w trend lat 70. ubiegłego wieku. W nowej kolekcji nie zabraknie nadal modnych plecaków, worków, wielkich toreb, czy mini torebeczek.

Kolorystykę kolekcji zdominowały barwy nieba i ziemi. Paletę barw natury, od indygo po klasyczny granat, przeplatają brązy, czerwienie, zieleń, wrzos, żółć oraz połączona biel z czernią. Wśród jesiennej kolorystyki nie zabrakło równie modnych akcentów metalicznych, kraty i grochu. Pojawią się także eleganckie torebki wyprawiane na wzór skóry krokodyla, węża oraz torebki wykonane ze skóry bydlęcej z naturalnym włosiem.

Bogata kolorystyka i różnorodność faktur doskonale współgra z subtelnymi dodatkami w postaci ozdobnych złotych zapięć, łańcuszków, czy frędzli.

Torebki Wojewodzic charakteryzują się wyjątkową estetyką oraz dbałością o detale. Jakość, która stała się już znakiem rozpoznawczym rodzimego producenta torebek, legła także u podstaw prac nad najnowszą kolekcją jesień – zima 2017/18.