NEWS24

Aktualności warte podkreślenia »

Zalando Pop up Store – pierwszy w Polsce!

2014-11-17, News24.pl

Biorąc pod uwagę definicje Pop Up Storów jako ruchomych, tymczasowych sklepów, opartych na sezonowości, to Pop Up Store Zalando będzie drugim takim sklepem 
w Złotych Tarasach.

Pierwszy był Abstrawear – marka młodzieżowa, która miała Pop Up Store w październiku br., w czasie organizowanego przez Złote Tarasy Indeks Party – powiedziała Beata Sadowska, rzecznik prasowy Złotych Tarasów.

Zalando Pop Up Store będzie można odwiedzić w godzinach otwarcia Złotych Tarasów:
w dni powszednie i w sobotę od 9:00 do 22:00, natomiast w niedzielę od 9:00 do 21:00. Dla wszystkich odwiedzających przygotowano wiele atrakcji.

DIY (zrób to sama)

20 - 21 listopada (czwartek, piątek) w godzinach popołudniowych będzie można uczestniczyć w ciekawych warsztatach DIY (do it yourself), które mają pomóc stworzyć oryginalne propozycje na prezenty świąteczne. Spotkanie odbędzie się pod nadzorem Katarzyny Kędzierskiej, autorki bloga Simplicite.

22 i 23 listopada (sobota, niedziela) od godziny 12:00 do 20:00 goście Pop Up Store będą mieli okazję przejść metamorfozę pod okiem profesjonalnych stylistów. Zalando zaprosiło do współpracy markę Maybelline NY. Bazując na najnowszych trendach i nowościach produktowych, Ambasador marki Maybelline NY, Grzegorz Kasperski, wszystkim paniom które odwiedzą Pop Up Store będzie proponował świąteczne makijaże.

Złote Tarasy to wielofunkcyjny kompleks, który powstał w samym sercu Warszawy.

Obiekt mieści się między ulicami: Złotą i Emilii Plater oraz Dworcem Centralnym i Al. Jana Pawła II. Jego symbolem jest pofalowany szklany dach o powierzchni 1 hektara. Nazwa Złote Tarasy nawiązuje do ulicy Złotej i do architektury budynku. Kaskadowo rozmieszczone tarasy obejmują dwa place miejskie – wewnętrzny z fontanną oraz zewnętrzny, otoczony restauracjami. Na pięciu poziomach centrum klienci znajdą ponad 200 marek handlowych, kilkadziesiąt restauracji i kawiarni, kluby muzyczne, kino oraz szereg punktów usługowych. W centrum działa czteropoziomowy podziemny parking na 1200 samochodów. Projekt
i funkcjonalność obiektu została już wielokrotnie nagrodzona.

Złote Tarasy są zdobywcą tytułu najlepszego projektu komercyjnego na świecie (MIPIM Architectural Review Future Project Awards).