NEWS24

Aktualności warte podkreślenia »

Nanobiocare – wielkie możliwości nanocząstek w kosmetyce

2015-01-16, News24.pl

Nanobiocare to linia kosmetyków przeznaczona do pielęgnacji i regeneracji skóry, wykorzystująca unikalne działanie nanocząstek srebra (Axonnite Silver) i nanocząstek złota (Axonnite Gold).

Dzięki dużemu rozdrobnieniu niejonowego złota i srebra, preparaty wykazują silne właściwości regenerujące, antybakteryjne i kojące. Są przy tym w całkowicie bezpieczne. Produkty Nanobiocare rekomendowane są do codziennej pielęgnacji skóry, zarówno w gabinecie kosmetycznym, jak i w warunkach domowych.

Axonnite w kosmetyce

Wyjątkowość preparatów Nanobiocare, opiera się na rozdrobnieniu złota i srebra do rozmiaru nano. Dzięki temu cząstki działają skuteczniej wzmacniając i pielęgnując skórę. Axonnite Gold jest bardzo dobrym nośnikiem dla różnych, biologicznie czynnych substancji.

Wspomaga wymianę jonową, usuwanie toksyn i inicjuje rekonstrukcję komórek skóry. Stanowi swego rodzaju stelaż, który zapobiega wiotczeniu skóry. Pobudza włókna kolagenowe do wytwarzania nowych wiązań. Niwelując stany zapalne wewnątrz skóry, umożliwia włóknom kolagenowym swobodne tworzenie sieci połączeń i rozprzestrzenianie się.

Natomiast produkty zawierające Axonnite Silver są dedykowane szczególnie osobom, które borykają się z różnego rodzaju dolegliwościami skórnymi. Dzięki właściwościom antybakteryjnym, Nanobiotic Silver pomaga w zwalczaniu zmian skórnych oraz zapobiega rozwojowi infekcji bakteryjnych na skórze.

Innowacyjny rytuał dla urody

Kosmetyki Nanobiocare mogą być stosowane nie tylko jako preparaty pielęgnacyjne. Ich zastosowanie to przede wszystkim propozycja innowacyjnej procedury kosmetycznej, która pozwala zintensyfikować działanie innych preparatów stosowanych w codziennej pielęgnacji urody w warunkach domowych. Stosowanie preparatów Nanobiocare wskazane jest równolegle z wszystkimi ulubionymi i stosowanymi kosmetykami.

Nanobiocare stanowi dla nich znakomite uzupełnienie.

Preparaty Nanobiocare, szczególnie Nanobiocare Gold, aplikowane codziennie zregenerują i odmłodzą skórę. Można je stosować w domowych zabiegach, jako preparaty wzmacniające działanie kremów, balsamów, olejków czy innych kosmetyków.

Cząstki złota, użyte przed nałożeniem maseczki, czy po wykonaniu peelingów, a nawet masażu, zintensyfikują ich działanie. Warto zapytać w swoim gabinecie kosmetycznym, czy przed zabiegiem mikrodermabrazji kosmetyczka może użyć złota Axonnite (można wziąć butelkę złota ze sobą do salonu) dla zwiększenia efektów zabiegu.

Nanobiocare Silver zawierający Axonnite Silver może być stosowany codziennie, szczególnie przez osoby z problemami skórnymi, walczącymi z trądzikiem, atopią, łuszczycą, wypryskami i wszelkimi infekcjami bakteryjnymi na skórze.

Nanobiocare Gold Derm Beauty

NANOBIOCARE GOLD DERM BEAUTY

Dedykowany głównie do pielęgnacji twarzy, zawiera Axonnite Gold (nanocząstki złota). Mikroskopijnej wielkości złoto działa jako czynnik regenerujący, wzmacniający i odmładzający. Złoto działa na włókna kolagenowe skóry, redukując zmarszczki i wspomagając procesy odnowy.

Stosowanie Nanobiocare Gold Derm Beauty będzie pomocne w:

Preparaty Nanobiocare, szczególnie zawierające Axonnite Gold, można stosować w domowych zabiegach, jako wzmacniające działanie:

  1. Kremów, balsamów, olejków czy innych kosmetyków
  2. Wszelkiego rodzaju maseczek
  3. Peelingu (także specjalistycznego, wykonywanego w gabinecie kosmetycznym)
  4. Można dodawać do szamponów do włosów

Sposób użycia (nowa procedura):

Nanosić na oczyszczoną twarz, szyję i dekolt rano i wieczorem, za pomocą atomizera albo płatka lub wacika kosmetycznego. Następnie zastosować inne, ulubione kosmetyki.

Pojemność: 100 ml

Nanobiocare Silver Derm Cure

NANOBIOCARE SILVER DERM CURE

To przede wszystkim ochrona skóry przed szkodliwymi mikroorganizmami (np.bakterie). Jest ona kluczowa szczególnie u osób narażonych na infekcje oraz tych z problemami skórnymi.

Zawarte w preparacie Silver Derm Cure Axonnite Silver (nanocząstki srebra), pomogą ochronić skórę przed infekcjami bakteryjnymi, a co za tym idzie, zmianami skórnymi. Oprócz zwalczania drobnoustrojów Silver Derm Cure działa odświeżająco i kojąco.

Srebro zawarte w Nanobiocare polecane do pielęgnacji dla osób:

Sposób użycia:

Nanosić profilaktycznie rano i wieczorem na skórę, za pomocą atomizera, płatka lub wacika kosmetycznego. W przypadku wyraźnych zmian chorobowych na skórze, aplikować bezpośrednio w miejsce zmiany kilka razy dziennie do złagodzenia lub wyeliminowania objawów.

Pojemnośc: 150 ml