NEWS24

Aktualności warte podkreślenia »

Ujędrnij ciało – na wiosnę

2022-04-11, News24.pl

Wraz z nastaniem wiosny modyfikujemy swoją dietę i wprowadzamy do niej dodatkowe porcje warzyw i owoców, dzięki którym poczujemy się lekko i zdrowo

Jest to również czas, kiedy większą uwagę przykuwamy do naszego ciała, aby w cieplejsze dni móc je eksponować. Nie od dziś wiadomo, że zdrowe odżywianie wsparte odżywczą pielęgnacją owocuje piękną skórą.

Z tą myślą opracowała wyszczuplające serum z kurkumą i chili oraz zwalczający rozstępy koktajl z jarmużem i granatem. Kosmetyki nie tylko nakarmią Twoją skórę wszystkimi składnikami potrzebnymi do jej prawidłowego funkcjonowania, ale przede wszystkim będą niezawodnym wsparciem w przygotowywaniu ciała na wiosnę.

Już teraz obudź swoje piękno!

GM CIALO Zwalczajacy rozstepy koktajl koncentrat do ciaa z jarmuem i g...Łączy zdrowy i młody wygląd z potencjałem i siłą drzemiącą w niezwykłych składnikach jakimi są Superfoods. Woda kokosowa, gwarantująca optymalne nawilżenie skóry jest składnikiem aktywnym, który znajdziemy w każdym kosmetyku. Ponadto formuły produktów zostały wzbogacone o shot minerałów takich jak magnez, wapń i mangan. Z nimi możesz liczyć na prawdziwy, odżywczy zastrzyk energetyczny. Receptury posiadają certyfikat Viva! i są w 100% przyjazne weganom i wegetarianom.

GM CIALO Wyszczuplajace serum do ciaa z kurkuma i chiliWyszczuplające serum do ciała z kurkumą i chili

Kosmetyk posiada rozgrzewającą formułę, która widocznie zwiększa elastyczność skóry, a przy tym wyszczupla ciało. Składa się w 97% ze składników pochodzenia naturalnego. Znajdziemy tu kurkumę, która odpowiada za ujędrnienie ciała oraz chili – wygładzające skórę. Należy delikatnie wmasować w skórę ze szczególnym uwzględnieniem miejsc wymagających wyszczuplenia. Dla uzyskania najlepszych rezultatów stosuj serum 2 razy dziennie przez ok. 2-3 tygodnie.

Zwalczający rozstępy koktajl do ciała z jarmużem i granatem 

Odżywcza formuła produktu, zauważalnie wzmacnia i przywraca witalność skórze. Posiada aż 98% składników pochodzenia naturalnego. Jarmuż poprawia regenerację kokmórek, nawilża oraz wygładza. Z kolei granat ujędrnia i uelastycznia naskórek zmniejszając widoczność rozstępów.

Dzięki temu możemy cieszyć się zdrowym i promieniejącym ciałem na dłużej – a niezwykłe substancje – dostarczą skórze odpowiednią ilość odżywczych oraz dobroczynnych mikroelementów.