NEWS24

Aktualności warte podkreślenia »

Wędrówki z psem. 87 psiolubnych miejsc w Polsce – Oliwii Dobrzyńskiej

2024-04-16, News24.pl

Już 24 kwietnia premiera książki "Wędrówki z psem. 87 psiolubnych miejsc w Polsce" Oliwii Dobrzyńskiej.

To wyjątkowy przewodnik dla wszystkich, którzy szukają pomysłu na wycieczkę z czworonogiem, a wszędzie widzą tylko tabliczki „zakaz wprowadzania psów".

1 NEWS24.PL 87WEDROWKIZPSEMZnajdziemy w nim aż 87 pomysłów na weekendowe wyjazdy w miejsca, gdzie będziemy mile widziani razem ze swoim pupilem!

 

  • Odpoczynek od miasta nad Jeziorkami Duszatyńskimi,
  • Odkrywanie ruin Zamku Ogrodzieniec i pałacu w Zatoniu,
  • Szaleństwo na psiej plaży w Jastarni,
  • Szlak na Sine Wiry, Halę Rycerzową i Wielką Sowę.

Niezależnie od tego, czy wolimy krótkie spacery, górskie szlaki, zwiedzanie zabytków czy wypoczynek nad wodą – w tym przewodniku znajdziemy propozycje wyjazdów po całej Polsce na każdą porę roku i na każdą kieszeń.

Trasy zawierają wszystkie niezbędne informacje: opis spaceru lub szlaku, mapkę, szczegóły dojazdu, koszty i czas zwiedzania oraz propozycje noclegów w psiolubnych miejscach.

Oliwia Dobrzyńska jest autorką instagramowego konta @wedrowkizpsem. Od 2019 roku, wraz z mężem i fotografem Łukaszem oraz ich czworonożnymi psyjaciółmi – Boną i Colą – podróżują kampervanem, odkrywają nieoczywiste miejsca i pokazują, że wycieczki z psem są naprawdę dla każdego.

Ruszaj w drogę, psigoda czeka!

"Podróżując po Polsce, często spotykam się z bardzo niejasnymi zasadami i regulaminami wstępu do muzeów, zamków, rezerwatów, parków czy innych atrakcji turystycznych. Kiedy więc planuję wyjazd, dużo czasu poświęcam na upewnienie się, czy mogę zwiedzić konkretne miejsce z psem – z tym że często uzyskuję wiele sprzecznych informacji, a dotarcie do źródła nie jest wcale łatwe i szybkie. Dla wielu osób to duże utrudnienie, które skutecznie zniechęca do zabierania pupila na wakacyjne wyjazdy.

Książka "Wędrówki z psem" powstała więc po to, by zachęcić Cię do podróżowania oraz uświadomić, że pies nie jest żadną przeszkodą podczas urlopu. Przez lata zgromadziłam pokaźną listę ciekawych i, co najważniejsze, sprawdzonych miejsc, do których bez obaw możesz zabrać swojego czworonoga (...)" autorka Oliwia Dobrzyńska