NEWS24

Aktualności warte podkreślenia »

BIG PUFF!

2017-11-29, News24.pl

Coraz większą popularność zarówno w kraju jak i zagranicą zdobywa seria BIGPUFF. Ten niezwykle oryginalny koncept dostępny jest w kilku wariantach – możliwości jego zastosowania jest naprawdę wiele!

BIG PINK floor lamp 03BIG PUFF – jedna lampa, wiele możliwości

Osadzona w estetyce lat 60-tych, lecz wykonana w nowoczesnej technologii - geometryczna forma lampy BIG PUFF pasuje zarówno do stylu nowoczesnego jak i klasycznego. Projekt jest minimalistyczny, oparty na prostych formach, złagodzonych dzięki technologii pneumatycznej. Dmuchany klosz w kolorze ciepłej bieli z matowym wykończeniem posiada krągłe kształty i miękkie fałdy a rozproszone, łagodne światło lampy, tworzy przyjazną atmosferę. Elastyczna, wypełniona powietrzem lampa BIG PUFF dostępna jest w wariancie stojącym lub wiszącym. Świetnie sprawdzi się w przestrzeni biurowej, doskonale rozświetli też salon albo kuchnię.

Dodatkowo, w kolekcji BIG PUFF znajdują się również lampy zewnętrzne. Piękne, miękkie światło wzbogaci letnie wydarzenia, będzie interesującą ozdobą tarasów i ogrodów. Wszystkie lampy dostarczane są w formie płaskiej, do samodzielnego napompowania. Kabel, stelaże oraz elementy montażowe utrzymane zostały w czarnej kolorystyce.

BIG PUFF floor lamp outdoor 03BIG PINK – dla wielbicieli odważnych rozwiązań

Różowa, stojąca lampa z dużym elastycznym kloszem z PCW, stanowi świetne uzupełnienie nowoczesnych, chłodnych wnętrz – oświetlenie w odważnym kolorze doda im charakteru. Big Pink wygląda świetnie w salonie, pokoju dziecinnym czy sypialni. To rozwiązanie doskonale sprawdza się również w przestrzeniach publicznych, takich jak klub, kreatywne biuro czy strefa wypoczynkowa.

Pop-artowska w stylu lampa doskonale wpisuje się w modny ostatnimi czasy nurt mid-century modern.

Lampa posiada przezroczystą konstrukcję wewnętrzną, kabel i przełącznik. Trójnóg, który stanowi podstawę konstrukcji wykonany jest ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Podobnie jak w przypadku lamp z serii BIG PUFF, również BIG PINK dostarczana jest w postaci płaskiej, do samodzielnego napompowania i złożenia.

BIG PUFF to drugi artykuł z serii „Historia jednej lampy”. Serdecznie zapraszamy do lektury.