NEWS24

Aktualności warte podkreślenia »

Rilke - najnowsza kolekcja bielizny dla kobiet!

2017-12-14, News24.pl

#Rilkegirl nie udowadnia nic swojemu otoczeniu. Czuje się dobrze sama ze sobą, tworzy swój świat. To ona decyduje kogo do niego zaprosi i komu będzie dane go odkryć. To kobieta, która nie idzie na skróty, nie zadowala się tym, co lubią inni, poszukuje czegoś tylko dla siebie...

Rilke Kilja body

#Rilkegirl to współczesna femmefatale, która żyje według własnych zasad. Jest delikatna i eteryczna, a jednocześnie silna i pewna siebie. Lubi bawić się konwencjami, łamać zasady dotyczące nie tylko mody, ale też stylu życia, po to być żyć tak jak chce.

Najnowsza kolekcja RILKE Jesień/Zima 2017/18 to połączenie wysublimowanej elegancji i wygody. RILKE prezentuje nadal to, z czego słynie czyli seksowne koronki. Tym razem łączy je z nowoczesnymi elementami, np. elastycznymi paskami oraz głębokimi dekoltami tworząc niezwykle kobiecy look. RILKE jak zwykle kusi, pobudzając wyobraźnię...

foteczka1Prócz klasycznej czerni i uniwersalnego nude, pojawiają się także beże i ożywcze akcenty bordo. Główną rolę w kolekcji gra detal, to on nadaje charakter poszczególnym modelom, jest dopracowany do perfekcji. Uwagę zwracają oryginalne wykończenia, np. złote kółeczka. Majtki z delikatnymi paseczkami podkreślają talię. Bielizna spełnia podwójną rolę, jest bowiem także elementem garderoby, widoczne paseczki czy koronki uzupełniają stylizację czyniąc ją jeszcze bardziej zmysłową. W kolekcji pojawiają się tez klasyczne fasony w nowych wersjach kolorystycznych. Wszystkie modele z kolekcji Jesień/Zima 2017/18 są niezwykle delikatne, lekkie, eteryczne. Idealnie współgrają z ciałem kobiety.

Marka RILKE powstała w 2011 roku. Jej kreatorką jest Rilla Pawlaczyk, ówcześnie studentka ostatniego roku ASP W Łodzi, której marzeniem było stworzenie bielizny spełniającą najbardziej wyrafinowane potrzeby kobiet. Od samego początku sercu RILKE bliskie jest tworzenie bielizny opartej o wyselekcjonowane materiały w zgodzie z najnowszymi trendami. W 2014 roku RILKE został nagrodzony za odkrycie roku w polskiej edycji magazynu ELLE.

Dziś RILKE to symbol zmysłowej, eleganckiej i nietuzinkowej bielizny, alternatywy dla masowej produkcji.