NEWS24

Aktualności warte podkreślenia »

Miasteczko animacyjne „Baw się nauką z Da Vinci Learning” – podróżuje jeszcze do 27 sierpnia!

2017-08-17, News24.pl

Uczestnicy naszych animacji muszą zebrać cztery kolorowe pieczątki z czterech stref animacyjnych: Eksperymentuj, Zrób to sam, KidSpace i Ruszaj się!

Da Vinci Learning 2

Kolejnym etapem jest udział w konkurencji zbiorowej w strefie Ruszaj się! takiej jak: wojna na pufy, slalom gigant albo przeskakiwanie przez linę.

Na tych, którym się nie udało wygrać w konkurencji sportowej, czekają zawsze nagrody pocieszenia. W konkurencjach mogą brać udział także rodzice i opiekunowie, podnosząc tym samym szanse dzieci na wygraną!

Animacje przygotowane przez Da Vinci Learning są wyjątkowe, zaczerpnięte wprost z oferty programowej kanału! Takich zabaw i pomysłów na spędzanie czasu z dziećmi, nie znajdziecie nigdzie indziej! Co godzinę zapraszamy całe rodziny na przejażdżkę po mieście naszym czerwonym autobusem Da Vinci Learning. Na dachu takiego autobusu jazda jest zawsze ciekawa, zwłaszcza kiedy można sięgnąć korony drzew!

Zwycięzcy otrzymują gry i quizy oraz soczki, wodę, daszki i balony od naszych partnerów.

Ponieważ wakacje się powoli kończą, także i nasza akcja zbliża się ku końcowi. Przed nami jeszcze 3 miejscowości:

Dla wszystkich odwiedzających, mamy dodatkowy konkurs – każdy, kto odwiedzi naszą strefę, zrobi zdjęcie i wrzuci na swój profil na Facebook z oznaczeniem #bawsienauka, ma szansę na wygranie wspaniałych nagród od Da Vinci Learning!

Dla wszystkich wstęp jest oczywiście bezpłatny! Bawimy się codzinnie w godzinach 10:00 – 18:00.