NEWS24

Aktualności warte podkreślenia »

CIN&CIN Secco Azzurro – wakacyjne orzeźwienie w kolorze nieba

2017-07-09, News24.pl

W tym sezonie wino musujące CIN&CIN Secco Azzurro przenosi nas w śródziemnomorską scenerię: błękit nieba przechodzący w nieskazitelny morski lazur, biały piasek przesypujący się między palcami i lekki zefir chłodzący rozgrzaną słońcem skórę!

Piknik CINCIN Secco Azzuro 3

CIN&CIN Secco Azzurro to białe wino musujące, idealne na aperitif lub do picia solo w upalny dzień.

Wino użyte do skomponowania delikatnego i orzeźwiającego Secco pochodzi z tego samego regionu co Prosecco - Wenecji Euganejskiej (Veneto) znanej na całym świecie z produkcji wina i serów. Swój smak Secco Azzurro zawdzięcza między innymi szczepom Glera i Garganega, które odpowiadają za wyjątkowy aromat włoskich spumanti. Fermentowane jest metodą fermentazione a freddo, czyli na zimno, dzięki czemu ma w sobie taką lekkość i świeżość.

Piknik CINCIN Secco Azzuro 4Jest słodsze niż prosecco, pasuje zarówno do śniadania na trawie, wieczornych imprez na świeżym powietrzu, jak i kobiecych spotkań, które przeciągają się do samego rana. Schłodzone, podane z deską serów stworzy niepowtarzalną atmosferę kolacji we dwoje oraz umili wieczór z książką, kultowym serialem albo dobrym filmem.

W sezonie letnim na wielbicieli win z północnej Italii czekają niespodzianki - konkursy, w których do wygrania są m.in. kosze piknikowe dla dwojga i niezbędniki na wieczór panieński w kolorze wakacyjnego nieba!