NEWS24

Aktualności warte podkreślenia »

Mirror, mirror on the wall – beauty place Warszawa

2017-05-30, News24.pl

Piekna 7 9 3Odwiedzając tę przestrzeń nie można oprzeć się wrażeniu przebywania w szkatułce z drogocenną biżuterią lub w magicznej krainie piękna, po drugiej stronie lustra

Nail & Beauty BAR to wyjątkowe miejsce położone w samym sercu Warszawy, przy jednej z najpiękniejszych ulic w stolicy – Pięknej 7/9. Ma rzeszę swoich wiernych klientek, które z przyjemnością przebywają w tej wysmakowanej estetycznie przestrzeni.

Oddając się w ręce kosmetycznych specjalistów można liczyć nie tylko na perfekcyjnie wykonany manicure i pedicure, jak sugeruje pierwsza część nazwy, lecz również na szereg zabiegów mających spowodować, że brwi i rzęsy będą doskonałe w swoim kształcie i objętości a ciało idealnie gładkie.

Flagowymi zabiegami tego miejsca są wszystkie związane z pielęgnacją dłoni i stóp, poczynając od klasycznego manicuru i pedicuru, poprzez vinylux, japoński, hybrydowy, aż do przedłużania paznokci żelem i akrylem oraz różnego rodzaju zdobienia.

Podążając za trendami związanymi z wyglądem oprawy oczu można przyjść tu na stylizację rzęs metodą 1:1 super soft (efekt naturalny), jak również 2D i 3D super soft (metody objętościowe).

Elektoralna 24Salon troskliwie zajmuje się również brwiami swoich klientek, proponując im obok tradycyjnej regulacji i henny, nowatorską metodę stylizacji - dającą efekt makijażu permanentnego.

Chętnie zaglądają tu m.in. Maja Sablewska i Lara Gessler.